POSLEDNÍ INSPIRATIVNÍ SETKÁNÍ V TOMTO PŮLROCE

Home / Aktuality / POSLEDNÍ INSPIRATIVNÍ SETKÁNÍ V TOMTO PŮLROCE

Školní rok 2018/2019 se již pomalu, ale jistě, blíží ke konci a my pro Vás chystáme poslední Inspirativní setkání právě pro tento půlrok. Naším čestným hostem bude Jakub Rakušan, zakladatel Školy Populo.

Škola Populo zajišťuje individuální doučování na míru (vždy jeden lektor na jednoho žáka) v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě i dalších městech. Populo má na svém kontě přes 2000 spokojených klientů, přes 700 lektorů a větší než 90% úspěšnost u přijímaček a maturit. Lektoři vyučují všechny předměty z osnov základních a středních škol, doučují mladé i dospělé a nezáleží jestli na maturitní či přijímací zkoušky, reparát nebo prostě jen pro hladké splnění předmětu ještě během školního roku. A pokud nenaleznete v nabídce oblast, kterou potřebujete rozšířit o další poznatky, Populo se Vám bude snažit najít vhodného lektora.

„Zatímco mnohé agentury jen zprostředkovávají kontakt na lektora a zbytek jednání je na klientovi, my jsme tuto část převzali na sebe. Poskytujeme individuální doučování na míru – vždy jeden lektor na jednoho žáka. Naši lektoři jsou mladí, zkušení lidé a chceme, aby měli s žákem přátelský vztah.“

Přijďte se přesvědčit o tom, že učení může být i zábava 26. června v 9:00 k nám do BEA campusu v Olomouci. A pokud nejste úplně z města, ale toto setkání by Vás zajímalo, sledujte náš web nebo facebook BEA CPP, kam budeme dávat odkaz pro online přímý přenos.