BEA SUMMER CAMP JE ZASE TU!

Home / Aktuality / BEA SUMMER CAMP JE ZASE TU!

Třetí ročník našich příměstských táborů pokračuje letními tábory v takovém rozsahu, jak jsme zvyklí. Rozhodli jsme se zachovat již oblíbený a osvědčený koncept filmového tábora s kolegy z BEA channel aspoň pro 1 turnus (hlavně z důvodu poptávky). Ten bude svým zaměřením orientován na starší kreativní děti (ve věku 8-15 let) s chutí se 100% zapojit do celého filmového natáčení. Důraz bude kladen na iniciativu, ochotu přednést vlastní nápad, ale hlavně na chuť užít si s námi zábavu. Společně si natočíme krátký film podle vašeho nápadu a film o filmu se záběry ze zákulisí.

 

 

Zbývající tábory s názvem Expedice (nejen) do Springfieldu budou zaměřeny na menší děti ve věku 6-12 let, které mají též rády zábava, jsou rády ve společnosti dalších dětí a nemají problém pracovat v kolektivu. Hlavní náplní bude seznámení se se 4 animovanými filmy a plnění úkolů a her na téma právě vybraného filmu, tyto filmy poté poslední den spojíme do jednoho velkého zábavného divadelního představení. Děti si během 4 dnů budou moci vybrat postavu, kterou chtějí v divadle ztvárnit, společně pak budeme ve volných chvílích dávat dohromady jejich představu kostýmů a celkové role, scénář jich bude částečně nachystán. Žádné učení textu nevyžadujeme, scénář bude mít každý v ruce a bude ho moci číst. Představení bude odehráno před odbornou porotou, která vyhlásí vítěze o nejlepší holčičí a klučičí roli, o nejlepší kostým apod. Cílem táborů pro menší je podpora kolektivní práce, komunikace a učení se prosadit si svůj nápad nebo naopak ustoupit jinému.

 

Veškeré informace k přihlášení a dalším potřebným věcem naleznete na tomto prokliku
Pro další potřebné informace nás neváhejte kontaktovat na info@beacpp.cz. 

Tábory jsou spolufinancovány Statutárním městem Olomouc a Olomouckým krajem. Podporu a partnerství nám poskytli: Aplikace Záchranka, Loop Store.com a GRIZLY