NOVINKA – BUSINESS TALENT

Home / Aktuality / NOVINKA – BUSINESS TALENT

Člověk se jako úspěšný byznysmen nerodí, ale stává se jím prostřednictvím nabytých vědomostí a zkušeností. Náš kurz Business talent pořádaný ve spolupráci s Moravskou vysokou školou Olomouc, Okresní hospodářskou komorou Olomouc a Úřadem práce pomůže rozvinout podnikatelské myšlení mladých lidí!

Příjem přihlášek na nový kurz Business talent zahájen!

Jak se naučit být dobrým podnikatelem? Administrativa a správné účetnictví je sice nutností, ale úspěch nezaručí. Tajemství úspěchu tkví v něčem jiném!

Náš kurz rozvíjí podnikatelské a manažerské dovednosti. Business talent je určen pro všechny, kteří plánují začít podnikat (primárně středoškoláci nejrůznějších oborů). Na setkání s vámi se budeme těšit vždy ve středu od 27.9.2017 do 13.12.2017, a to v moderních prostorách INFOHUBU na tř. Kosmonautů 1 v Olomouci. Po obsahové stránce jsou jednotlivé workshopy odborně zajištěny lektory Moravské vysoké školy Olomouc a odborníky z praxe. Kurz obsahuje 12 témat, která vám pomohou nastartovat úspěšnou kariéru. Součástí je také kariérové poradenství a osobnostní testování poskytnuté individuálně každému z vás ze strany poradce úřadu práce. V rámci kurzu proběhne také pod záštitou Okresní hospodářské komory Olomouc setkání s významným podnikatelem našeho kraje.

Úspěšným absolventům kurzu budou předány certifikáty, na nejlepšího absolventa čeká hodnotná odměna.

CENA: 600 Kč/osoba

Neváhej a přihlas se ještě dnes. Přihlášku najdeš zde: http://www.beacpp.cz/ na konci strany ke stažení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *