DALŠÍ ZE SÉRIE INSPIRATIVNÍCH SETKÁNÍ, TENTOKRÁT SE ZÁSTUPCI ČOKOLÁDOVNY TROUBELICE

Home / Aktuality / DALŠÍ ZE SÉRIE INSPIRATIVNÍCH SETKÁNÍ, TENTOKRÁT SE ZÁSTUPCI ČOKOLÁDOVNY TROUBELICE

Dne 25. října 2017 jsme ve spolupráci s Okresní hospodářskou komorou Olomouc a Moravskou vysokou školou Olomouc uspořádali další ze série Inspirativních setkání s úspěšnými osobnostmi. Tentokrát jsme na půdě BEA campusu Olomouc přivítali zástupce Čokoládovny Troubelice, rodinné firmy, která se specializuje na výrovou pravé čokolády z kakaových bobů dovážených z Ekvádoru.

Setkání pořádáme za účelem podpory podnikavosti žáků základních a středních škol, neboť věříme, že příběhy úspěšných podnikatelů mohou inspirovat středoškoláky k aktivnímu přístupu v hledání cesty vlastní seberealizace a vlastního rozvoje.

Více než 370 žáků a studentů, kteří naše inspirativní setkání sledovali (ať už osobně či on-line), se tak od majitele úspěšné firmy, pana Františka Bačíka, mohli dozvědět spoustu zajímavých informací o rozjezdu podnikání, budování a zařizování prostor na výrobu čokolády, o rozvíjení obchodních vztahů a dovozu surovin z jihoamerického Ekvádoru, o legislativních podmínkách provozu, síle marketingové podpory nebo také o postupném rozvoji firmy a dosaženém úspěchu.

O tom, že povídání studenty zajímalo, svědčí i množství dotazů, které nám on-line sledující zasílali. Jsme rádi také za aktivní zapojení diváků přítomných v sále.

Tento projekt, který posiluje kompetence k podnikavosti a rozšiřuje nabídku příkladů dobré praxe, realizujeme s finanční podporou Statutárního města Olomouc a Olomouckého kraje. Děkujeme všem partnerům za spolupráci, panu Bačíkovi a paní Bačíkové děkujeme za velice zajímavé povídání a přejeme mnoho dalších úspěchů v podnikání.

Fotogalerie