Buďte pány svého času, je tu Time management

Home / Workshopy / Buďte pány svého času, je tu Time management

V současné společnosti je čas velice ceněným faktorem. Každý den má pro každého z nás 24 hodin a pouze někteří z nás jsou schopni tento časový rámec plně a efektivně využít. Naučme se proto s časem zacházet produktivně a efektivně, abychom byli spokojeni s profesním i osobním životem a neměli pocit, že nic nestíháme. Na tomto workshopu se žáci dozvědí, jak se zbavit časožroutů a co znamenají hesla jako: 4 hodinový pracovní týden, rok za 12 týdnů, sloní – salámová technika, boj s obludou neodkladnosti, konec prokrastinace, 4 generace Time managementu apod.

Rozsah: 2 vyuč. hodiny
Místo realizace: prostory školy v Olomouckém kraji
Lektor: RNDr. Ing. Miroslav Rössler, CSc., MBA, Ing. Jakub Chlopecký, Ing. Omar Ameir, Ph.D., Moravská vysoká škola Olomouc

Cena: Aktivita je po dobu realizace projektu na podporu podnikavosti spolufinancována z prostředků Statutárního města Olomouc a Olomouckého kraje. Do vyčerpání výše dotace jsou pro studenty škol na území města Olomouce workshopy zajištěny zdarma, ostatní školy na území Olomouckého kraje přispívají pouze na úhradu cestovních nákladů lektora.

ODBORNÝ GARANT: 
Moravská vysoká škola Olomouc, o.p.s.
tř. Kosmonautů 1288/1, 779 00 Olomouc
IČ 26867184
www.mvso.cz

ORGANIZAČNÍ ZAJIŠTĚNÍ: 
BEACPP4OK o.p.s.
tř. Kosmonautů 1288/1, 779 00 Olomouc
IČ01500538

Termíny a registrace

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na emailové adrese kurzy@beacpp.cz